Darbo savaitės trukmė: mitai ir realybė

            Kiek laiko praleidžiate darbe? Ar vis dar kankinatės nuo 8 ryto iki 5 popiet, paskui skubate pasiimti vaikų iš darželio, pagaminti šeimai vakarienę, sutvarkyti namus? Šiandienos mokslininkai teigia, jog toks gyvenimo būdas ne tik kad nepadeda turtėti, bet ir atsiliepia neigiamai jūsų sveikatai.

            Įdomu, jog dar ir dabar veikianti darbo trukmės skaičiavimo sistema buvo sukurta XX amžiaus pradžioje, kada reikėjo, jog darbininkų klasė prižiūrėtų mašinų veiklą. Akivaizdu, jog šiandien toks poreikis vis mąžta, todėl norėtųsi, jog mažėtų ir darbo dienos trukmė. Juk tik taip galima susitelkti į save, įgyvendinti individualius poreikius. Dabartinė situacija verčia skubėti, todėl dažnai greita paskola internetu yra vienintelis būdas laiku susitvarkyti visus finansinius sunkumus.

            Kodėl reikėtų dirbti trumpiau?

  • Nusprendę darbe praleisti 6, o ne 8 valandas galite pagerinti savo sveikatą. Šitai įrodoma Švedijoje atliktu tyrimu, kada buvo analizuojama seselių, dirbančių 6 ir 8 valandas fizinė būklė. Buvo pastebėta, kad 6 valandas dirbdamos seselės sirgo kone perpus rečiau, nei kitos tyrimo dalyvės. Vadinasi, dirbdami mažiau, galite sutaupyti, nes sunkiai susirgę dažnai žmonės kreipiasi dėl greita paskola internetu gaunamos paramos idant galėtų susigrąžinti sveikatą.
  • Trumpiau dirbantys, daugiau dėmesio skiria sveikai gyvensenai. Kadangi norėdami sportuoti, turite turėti tam laiko, tai tik praleisdami mažiau laiko darbe, galite ugdyti šį sveiką įprotį. Lygiai taip galite pradėti ir sveikai maitintis, kadangi turte skirti nemažai laiko suplanuoti meniu, ieškant reikiamų produktų.
  • Žinodami, jog turėsite laiko ir sau, darbe būsite produktyvesni, vadinasi, ir uždirbsite daugiau. Dėl šios priežasties galėsite kur kas lengviau vykdyti ir prisiimtus finansinius įsipareigojimus, pavyzdžiui, grąžinti greita paskola internetu pasiskolintą sumą.

            Akivaizdu, pats laikas pradėti patiems žmonėms koreguoti savo darbotvarkę, rasti laiko sau ir savo šeimai. Be to, geriau pailsėdami, galite dirbti efektyviau, todėl ir pasiekiami rezultatai yra kur kas geresni, todėl kils jūsų pasitikėjimas savimi, džiuginsite savo viršininką, jausite gyvenimo pilnatvę.

PaskolosJums.lt