Kaip ilgalaikes paskolos gali padėti skatinti pardavimus?

            Yra labai daug būdų, kaip padidinti pardavimus. Nors kai kurie yra, rodos, iki gyvo kaulo įgrisę, tačiau tikrai galima sugalvoti ir tokių, kurie sudomins klientą, paskatins išbandyti jūsų produktą ir jį įsigyti. Žinokite, ilgalaikes paskolos gali padėti spręsti ne tik finansinius rūpesčius, bet ir plėsti savo verslą, todėl lengvai gautus pinigus galite investuoti į savo verslą. Na, o kad nepasimestumėte, ir rastumėte būdą skatinti siūlomų prekių pardavimą, mes siūlome tokius dažnai pasitaikančius skatinimo variantus:

  • Pavyzdžių platinimas – tai labai dažnai kosmetikos gamintojų naudojamas būdas. Pavyzdžiui, pirkdami kremą, veido toniką ir prausiklį, gausite veido kaukės mėginį.
  • Kuponai yra naudojami skatinti viešbučių, nakvynės namų, kelionių pardavimus. Kadangi įsigydami kuponą klientai gauna ir nuolaidą, tai kartais yra naudinga net pasinaudoti ilgalaikes paskolos teikiamais pasiūlymais ir įsigyti kelionę per pus pigiau nei įprasta.
  • Pasiūlymai padengti išlaidas gali būti siejamas taip pat su kelionių agentūrų veikla, kada yra organizuojamos kelionės, kur „viskas įskaičiuota“. Pasinaudoję tokiu pasiūlymu žmonės gali tiksliai žinoti, kokia pinigų suma jų kelionei yra reikalinga ir esant reikalui, pasinaudoti greita paskola ar paskola internetu.
  • Pakuotės sumažinta kaina – puikus būdas uždirbti daugiau už tą patį produktą. Būtent todėl parduotuvėje pienas gali būti supiltas ne į vieno litro pakuotę, o į 0,9. Lygindami kainas su kitų gamintojų siūlomomis, manysite, kad įsigyjate pigesnį produktą.
  • Reklaminiai suvenyrai – tai tušinukai, užrašų knygelės, puodeliai, net saldainiai su firmos logotipu ar kiti mieli daikteliai. Įprastai jie yra skirti atlikti kasdienes funkcijas, pavyzdžiui, tušinuku nuolatos rašote, todėl matydami, kas ant jo parašyta – firmos pavadinimas – geriau ją įsiminsite. Todėl norėdami didinti savo įmonės žinomumą, o tuo pačiu ir paskatinti pardavimus, galite pasinaudoti ilgalaikes paskolos teikiama nauda ir įsigyti suvenyrų, kuriuos vėliau įteiksite savo klientams.
  • Dovanos nuolatiniams klientams yra siejamos su didžiosiomis šventėmis – Kalėdomis, gimimo diena ir t.t.
  • Ekspozicijos, demonstracijos ir degustacijos pardavimo vietose – paprastai naudingos, kada stengiatės parduoti daugiau maisto produktų, ar technikos, kuria reikia išmokti naudotis.

 

PaskolosJums.lt