Kaip jūsų finansinė padėtis gali paveikti karjerą?

            Daugelis žino, kad finansinė sėkmė, veikia kreditingumo istoriją. Kitaip sakant, kuo daugiau pinigų sąskaitoje, kuo patikimesnės pajamos, kuo mažiau skolų, tuo ir paskolos internetu bus teikiamos geresnėmis sąlygomis. Bet tai dar ne viskas. Jei šiuo metu esate gilioje finansinėje duobėje ir ieškotės naujo darbo, gali kilti ir daugiau sunkumų.

            Pasitaiko atvejų, kada darbdaviai prieš įdarbindami žmones savo įmonėje, renka informaciją apie juos. Todėl galite būti paprašytas pateikti duomenis apie savo kreditingumą. Šiuos duomenis darbdavys norės pamatyti prieš pasirašydamas sutartį su jumis. Kodėl? Tai atskleidžia įdarbinimo rizikas.

            Tai ypač aktualu, jei siekiate įsidarbinti įmonėje, kur dirbsite su didelėmis sumomis, investuosite, atliksite įvairias pinigų perlaidas. Darbdaviui gali kilti natūralus klausimas, kaip galite susidoroti su visomis užduotimis, jei negebate tinkamai organizuoti savo paties finansų. Todėl prieš darbindamiesi turite būti tikri, jog net kelionei pasiimti paskolos internetu pinigai yra laiku grąžinami, o naujas darbas nesukels rūpesčių mokant įmokas laiku.

            Dar daugiau, sunkiai tvarkydami asmeninius finansus rodote, jog esate užmaršus, jums svetimas pastovumas. Todėl galite sukelti problemų ir valdant įmonę – pamiršite atsakyti į skambučius, elektroninius laiškus, neatliksite pavedimų, kada turėtumėte.

            Aišku, dažnai taip susiklosčiusi situacija yra ne jūsų asmeninė kaltė – gal buvote investavę į rizikingus fondus, o gal šiuo metu skiriatės, todėl netekote dalies nekilnojamojo turto ar turtėtų lėšų. Jei taip, nebijokite komunikuoti su būsimu darbdaviu ir atvirai apie tai papasakokite.

            Kaip išvengti tokių problemų? Žinoma, pirmiausia, turtėtumėte stengtis, jog jūsų kreditingumas būtų nepriekaištingas bet kuriuo metu. Juk tai užtikrina tiek geresnes darbo sąlygas, tiek paskolos internetu teikimo sąlygas. Negalėdami to padaryti, turėtumėte atsižvelgti ir į trumpalaikius sprendimo būdus. Pasistenkite turėti svarių paaiškinimų, rodančių, kodėl dabartinė situacija yra prasta. Jei jums pranešta, jog darbdavys norės atlikti jūsų patikrinimą – imkitės iniciatyvos, nelaukite, kol jūsų klaus apie įsiskolinimus, nemokumo priežastis. Atsakymus pateikite dar prieš išgirsdami klausimą. Taip išvengsite problemų, įsidarbinsite ten, kur norite ir galėsite pamiršti apie patirtus finansinius sunkumus.

PaskolosJums.lt