Nauja įranga: kada verta skolintis?

Priklausomai nuo plėtojamos verslo idėjos, gali būti reikalinga vis kitokia įranga, žinoma, laikui bėgant ji dėvisi, todėl gali prireikti įsigyti naujus įrenginius. Tai ir kompiuteriai, ir telefonai, ir įvairios mašinos, padedančios darbą atlikti greitai ir kokybiškai. Ko gero, dažniausiai pasitaiko šios 5 priežastys, paskatinančios kreiptis dėl ilgalaikes paskolos idant galėtumėte įsigyti ar atnaujinti įrangą:

  1. Reikia naujų įrenginių. Gali būti, jog nusprendėte savo veiklą pasukti kita linkme, todėl jums prireikė naujų įrenginių, kuriais ir galėtumėte atlikti naująsias funkcijas. Gali būti ir paprastesnė priežastis: nusprendėte biure įrengti virtuvėlę, todėl reikia nupirkti virdulį, mikrobangų krosnelę, kavos aparatą ir t.t.
  2. Reikia atnaujinti įrangą, kad galėtumėte konkuruoti su kitomis įmonėmis. Jei dirbate pramonės srityje, aiškiai suvokiate, kad geresnė įranga padeda pagaminti aukštesnės kokybės produkciją. Be to, nauja įranga galima darbą atlikti greičiau, todėl ir išlaidos mažėja, o pelnas auga, vadinasi, ilgalaikes paskolos suteikta parama bus pelningesnė, nei pastangos sukaupti naujai įrangai reikalingus finansus.
  3. Dėl naujai įsigytos įrangos, galite gauti mokesčių kompensaciją. Šiuo atveju dažniausiai agrarinė visuomenės dalis kreipiasi į paskolų tiekėjus, taip atnaujina savo turėtą techniką ir gali teikti paraišką ES paramai gauti.
  4. Pasenusi įranga yra nuostolinga. Jei dirbate su senais įrenginiais, juos gali tekti daug kartų taisyti, be to, jie trukdo gaminti aukštos kokybės produktus. Todėl ilgalaikes paskolos gali padėti tapti pelningu verslininku ir kelti savo konkurencingumą.
  5. Efektyvus darbas grįstas moderniomis technologijomis. Planuodami savo verslą, galite skirti turimas lėšas ne tik įrangos atnaujinimui, bet ir verslo plėtrai, todėl gali prireikti pasinaudoti ir kreditorių teikiama parama. Verta prisiminti, jog globalėjančios visuomenės poreikius patenkinsite tik pritaikę moderniausias technologijas, sekdami pasaulyje ir Lietuvoje pristatomus atradimus, sekdami naujienas. Žinoma, turite įvertinti ir skolinimosi, investavimo rizikas, būti įsitikinę, jog gebėsite per numatytą laiką grąžinti tai, ką pasiskolinote ir toliau sėkmingai vykdyti savo verslą, o nauja įranga bus dar vienas postūmis, lengvinantis darbą.

 

PaskolosJums.lt